Únor 2011

Nový Dess

24. února 2011 v 20:02 | Kejtí
Opět nový dess. Rozhodla jsem se trochu popohnat jaro ;). A navíc... na předešlý dess byly nějaké stížnosti.
Tenhle dess ovšem ještě není hotový. Přibudou popisky do menu a pod. Možná že změním i polohu menu... Kdo ví? a možná změním i dess... Začínám na tom být závislá :D
P.S.: Těšte se na nové povídky. Budou to povídky na téma Harry Potter, to především, ale mám pro vás i malé překvápko ;).

Volný Dess 00.3

21. února 2011 v 20:04 | Kejtí |  Grafika
Trochu sem se nudila tak sem dělala layouty na blog.... Kdo by ho chtěl písněte si do komentářů ;)
(P.S.: popisky do menu udělám potom podle vašeho zadání :))
ngdf
Pro větší náhled : Click

Obrázek do VGS

19. února 2011 v 17:48 | Kajtí |  Grafika
dfhz
Pro větší náhled click

VZPOMÍNKY

16. února 2011 v 19:12 | Kejtí |  Povídky na téma... Harry Potter
VZPOMÍNKY

Autor:
Kejtí

Poznámka:
Chtěla bych vás varovat že povídka místy nedává smysl, a nemá skoro žádný děj. Ale psala se ji ve škole a i když jsem se snažila dávat pozor co říká učitelka, kde jsme v textu apod. + psát povídku + kecat s kamarádkou je nad moje síly. Přesto doufám že se vám povídka bude líbit a uvítám veškerou kritiku.

Tato povídka je věnována mým dvěma nejlepším kamarádkám, které si trpělivě vyslechly první verzi povídky a podpořily mne když to bylo třeba

"Ukliďte si svá pracovní místa, vzorky lektvarů mi dejte na stůl a můžete jít!" Chladný hlas Severuse Snapea se rozlehl třídou. Všichni již byli pryč, jen Harry bezmocně seděl nad svým "lektvarem". Snape se na něho podíval. "Á… pane Pottere, uvidíme se poškole. Přijdete přesně v devět hodit."

***

Harry se pomalu plížil k učebně lektvarů. Přemýšlel jaký trest si pro něho Severus připravil tentokrát. Ne že by nebyl rád že je poškole. Každá příležitost být se Severusem je dobrá příležitost. Jen se nepovažoval za zábavu čistit kotlíky nebo třídit přísady do lektvarů. Náhle si uvědomil že stojí před dveřmi učebny. Zaklepal. Dveře se samy otevřely. "Budete připravovat přísady pro první ročníky." Přivítal ho Severusův chladný hlas. Příprava přísad nebyla nijak složitá práce, a tak Harry většinu času sledoval Severuse. Ten se zrovna mračil nad něčí prací kterou vzápětí celou přeškrtl. Harry nepochyboval že byla jeho.

Kolem jedenácté hodiny, kdy už mu všechny přísady prošly pod rukou dvakrát, nemělo smysl předstírat že ještě pracuje. "Pane profesore? Už mám vše hotovo." Severus se postavil aby zkontroloval Harryho práci. "Dobrá… Vše je v pořádku. Můžete jít." Odvětil. Harry se však k odchodu neměl. "Pane Pottere, řekl jsem že můžete jít! Nebo snad máte něco na srdci?" Uchechtl se Severus. "Ano, mám pane." A než Severus stačil cokoli udělat, Harry ho políbil. Když si Severus uvědomil co se děje, respektive stalo, byl už Harry pryč.

***

Příští dva týdny se Harry úspěšně Snapovi vyhýbal a na hodinách lektvarů byl prakticky neviditelný. Bohužel, Harry byl v lektvarech opravdu hrozný a zase skončil poškole. Když vešel do učebny, opět ho přivítal Severusův chladný hlas. "Zjistil jsem že jste celkem dobrý v …Eh… lektvarech pro první ročník. Proto vám svěřím tyto písemné práce." Oznámil mu pobaveně. Harry se mlčky posadil a začal opravovat písemné práce. Nebylo to nijak těžké, prváci měli jen popsat účinky rohu jednorožce. A tak měl Harry čas zabývat se svými myšlenkami Kruci! Kdyby jen Severus věděl jak je sexy! Jak neskutečně MOC je sexy! Ty jeho neskutečně úžasné oči! Ty černé oči, ty hluboké černé oči…A ty jeho vlasy! Chtěl bych zkusit jestli jsou i na dotek tak mastné jak vypadají nebo je to jen tím jak se od nich odráží světlo… Ze svých myšlenek se probral až když ucítil jak se na něj někdo zezadu tiskne. To se nad ním Severus nakláněl aby viděl jak je daleko. "Hm… Pane Pottere, myslím že dnes to už nedokončíte. Je dost pozdě a já bych se celkem rád vyspal. Můžete tedy prodnes jít. Uvidíme se zítra ve stejnou dobu" A co kdybych ho znova políbil ? Docela rád bych viděl jeho reakci… A než stačil Harry tyto myšlenky zastavit jeho tělo se rozhodlo že je promění ve skutečnost. Takže když se probral ležel na
Severusovi který jeho náhlý výpad nečekal a spadl na zem. "Pottere! Okamžitě ze mě slezte!" Supěl severus mezi tím co se snažil Harryho odstrčit. Harry však nejevil žádné známky toho, že by chtěl v nejbližší době slézt. Severus proto použil trochu neslušnou metodu. "KRUCIO!" Učebna se v okamžiku zaplnila Harryho křikem. "Co si krucinál myslíte že děláte Pottere ?!" Zasupěl Severus když sklonil hůlku."Líbám vás?" Vylétla Harrymu odpověď z úst dřív než si ji stačil rozmyslet. "VYPADNI! A HNED!" Zařval Severus a znovu na Harryho namířil hůlkou. Ten na nic nečekal a běžel pryč.

***

"Cože si udělal ?!" Vyjekli Ron s Hermionou když se jim Harry svěřil s jeho dnešním dobrodružstvím. "No…Políbil jsem Severuse…" Zopakoval jim. "Ale, ale…. Vždyť je to Srabus!" Protestoval Ron. "Ano je. Ale já ho miluji Rone!" Bránil se. "Ach…Harry!" Hermiona ho objala. "Ať už budeš milovat kohokoli, budeme vždy stát při tobě!" Řekla mu a praštila Rona, který chtěl protestovat.

***

Následujícího dne se Harry opět dostavil k učebně lektvarů. "Doděláte svou včerejší práci a uklidíte tyto přísady do studentského skladu." Pronesl stroze Severu když Harry vešel. Ten na nic nečekal a pustil se do práce. Kontroloval písemné práce… Zdálo se mu to nekonečné.

***

Zatímco Harry pracoval, Severus se zabýval svými myšlenkami. Tohle nemůže dopadnout dobře. Potter nikdy nesmí zjistit jak moc mne přitahuje. NESMÍ! Ale možná by to byl dobrý nápad… Možná bychom byli šťastní… NE, NE, NE! O tom nesmím přemýšlet! Ale co kdyby…Žádné co kdyby...! Je to přece Potter! Syn toho zatraceného Jamese Pottera! Severus se podíval na hodiny. Hm… Musím přestat myslet na Pottera…Zabítá to moc času…

Postavil se a šel zkontrolovat Harryho který se už přemístil do skladu. Byl od něj sotva pár kroků když uslyšel zvuk rozbíjejícího se skla. Do skladu téměř vběhl. "Pottere! Co to tad… Kruci!" Harry ležel na zemi a v ruce měl zabodnutý obrovský střep a byl pořezaný i na mnoha dalších místech. Ztrácel hodně krve…Severus se k němu okamžitě vrhl a střep mu z ruky vytáhl.

***

Když se Harry probudil ležel na ošetřovně. Severus seděl vedle něj a držel ho za ruku. "Co…co se stalo?" Zeptal se. "Spadl si z žebříku když si ukládal přísady a hrozně ses pořezal" Odpověděl mu Severus. "Ale vy… ruka…já…" Koktal Harry. "Víš, když jsem tě viděl ležet zakrváceného na zemi, myslel jsem že umřeš. To mě donutilo přemýšlet… Miluji tě Harry!" Poslední slova Severus jen zašeptal. "Severusi, to…" Severus ho všek nenechal mluvit. Jeho větu přerušil polibkem.***


Harrymu připadalo jako by se to všechno stalo včera. Přesto to bylo už několik let. Ah… Co by dal za to, vidět Severuse zase živého. Nebo vidět aspoň jeho hrob, jeho ducha… Ale on musel hnít v téhle kobce, odříznutý od světa, od svých přátel…

***

"Harry… Musím ti něco říct." Opatrně ne něj promluvil Ron. "Povídej Rone, víš že mi můžeš říct všechno." Odvětil zvědavě Harry. "Víš… Já se zamiloval do Hermiony!" Harry se usmál. "To je skvělé Rone!"

***

Harry seděl s Ronem a Hermionou pod dubem na břehu jezera. Měli zrovna po testech a Ron s Harrym se vesele bavili o famfrpálu, zatímco Hermiona pořád panikařila a pročítala si otázky. Ginny s Fredem a Georgem blbli v jezeře…

***

S Hagridem se dívali na západ slunce. Nad zapovězeným lesem poletovala hejna ptáků. Klofan se spokojeně pásl opodál…

***

Jeho vzpomínky přerušil chladná hlas. "Je načase to ukončit pane Pottere. Avada kedavra!" Místností se rozlehl šílený smích Luciuse Malfoye…

New moon - 8. část

15. února 2011 v 16:59 Twilight parody
Edward: "Aro!"
Aro: (Pustí telku)
Bella: (Nereaguje)
Jaco: "Bello! BELLO!" (Třese s ní)
Edward: "Víte co? Jsme v hajzlu!"
Alice: "Neříkej"
Bella: (Pořád nereaguje)
Aeo: (MTV)
Jacob: (Odveze Bellu do nemocnice)
Edward: "Alice… Mám Nápad"
Alice a spol.: "MLČ!"
Bella: (Probírá se na nemocničním lůžku)
Edward: "Ten fakt bude fungovat!"
Alice: "Ten minule taky fungoval a jak to dopadlo? Ležíme ve smradlavém sklepě, s vázaní a s občasnou návštěvou psychopatického magora! Ne Edwarde…Už mlč!"
Jacob: (Čeká na výsledky) "Doktore, co s ní kurva je ?!"
Doktor: "Tak hele pane, chovejte se slušně. Vaše paní je v pořádku, je to jen šok. Ale…
Aro: (Blber "Baby! Baby!")
Edward: "Ne fakt… Dejte mi poslední šanci, prosím."
Rose: "Fajn…poslední."
Edward: "Vidíte ty vitríny?"
Alice: "Jo, a co s nima?"
Edward: "Rozbijte je !" (A tak rozbili vitríny a taky to, co bylo v nich)
Jacob: "Šok? Z čeho?"
Doktor: "Moc velká psychická zátěž, musela vidět něco opravdu zlého, ale TO bude v pořádku."
Jacob: "Co bude v pořádku?"
Edward: "Ok. Teď počkáme"
Alice: "Twl, dyť nás zabije! Rozbili jsme jeho nejdražší zboží!"
Doktor: "Že se z toho šoku dostane ,ale…"
Aro: (Slyší zvuk rozbíjejícího se skla, letí dolů do sklepa. Vidí rozbité svoje milášky, popadne prvního koho má po ruce (Rose) a zabije ji)
Jacob: "Ale ?!"
Edward: "Ach.. Konečně bude ticho.. Díky Aro." (Usměje se)
Cullenovi: "CHCÍPNI !" (Na Edwarda)
Doktor: "Ale… Potratila.."
Aro: "Rozbijete ještě jednu věc a přidáte se k ní!"
Jacob: "Néé!" (Zhroutí se na zem)
Edward: "Když neslyšíš nic jiného tak jak tě máme zavolat ?!"
Aro: "Já slyším… Bohužel to není nic zajímavého..Takže ignor!"
Doktor: (Poplácá ho po rameni) "To bude dobré."
Edward: "Ani nevíš co jsem ti chtěl!"
Jacob: "Kde je?"
Aro: "Tak povídej"
Doktor: "Na pokoji číslo 5. Ale prosím uklidněte se. Další psychickou zátěž vážně nepotřebuje."
Edward: "Teď když si mi zabil ségru ti už nikdy nic neřeknu!"
Jacob: "Jo…" (Jde za Bellou)
Alice: "Co to bylo kurva za plán?! Nevyšel!
Edward: "Jak to myslíš? Vyšel.. Je tu a je naštvaný!"

New moon - 7. část

14. února 2011 v 19:59 Twilight parody
Bella: (Spí, zdá se ji o svatbě s Jacobem)
Edward: "Do sklepa? VELMI ORIGINÁLNÍ""
Jacob: (Taky usne)
Aro: (Jde se osprchovat)
Bella: (Zdá se ji o jejich dítěti)
Jacob: (Zdá se mu o Edwardovi)
Edward: "To je… v… p… kurva!"
Rose: "Ty seš debil"
Bella: (Zdá se ji o…dortech?!)
Aro: (Zabije nějakou holku a odnese ji do sklepa) "Oběd"
Jacob: (Edward je kajsik v hajzlu)
Edward: "Nasrat"
Aro: (Odchází)
Bella: (Křičí ze spaní)
Jacob: (Slyší Edwarda řvát "Aro ! Ty hajzle!" a pak se probudí)
Edward: "Kurva.."
Alice: "Já měla ještě něco v plánu ty pako!"
Bella: (Kříčí a hází sebou, zdá se ji o Edwardovi)
Aro: "Bude dlouhá noc,
          
řekni že mě máš rád,
           bude dlouhá noc,
           budem rozkoší řvát…!"
Jacob: "Bello!" (Budí Bellu)
Aro: "Ale no tak Aro! Aspoň nezpívej falešně!"
Bella: "Ah.." (Probudí se)
Aro: "Co? Ještě nějaké přání?"
Edward: "Jo. Doveď sem Caiuse"
Jacob: "Co se ti zdálo?"
Aro: "Obávám se že Caius je momentálně zaneprázdněn."
Bella: "O Edwardovi…" (Selže ji hlas)
Jacob: "Co se ti o něm zdálo?"
Jane: "Aro ! Ale no tak! To nemyslíš vážně!" (Je naštvaná)
Bella: "Nejdřív že ho drží v nějakém sklepě a pak..pak…"
Aro: "Snad sis nemyslela že ti bude věrný na věky věku?" (Odvětí ji pobaveným tónem)
Jacob: "A pak?"
Jane: "To sem nemyslela ! Mluvím o tom že jsem tady svázaná s bandou amatérů !"
Rose: "Hele!"
Bella: "Pak že nám chcel vzít z pomsty naše dítě." (Rozbrečí se)
Aro: "Pustím tě jen když se nepokusíš pomoct jim. Jo… a
tu holku můžeš zabít" (Usměje se)
Jane: "No fajn! Hlavně mě pusť!"
Jacob: "Možná má ale velké potíže.."
Aro: (Veme Jane z místnost, zamkne, odnese ji do obýváku a rozváže)
Bella: "Asi…Asi ano.."
Jacob: "A..?"
Edward: "Bože!"
Jane: (Jde skopat Caiuse a zabít tu děvku)
Bella: "Já nevím!" (Zakřičí a vyběhne ven… Běží do lesa, ale v polovině cesty upadne a zůstane ležet)
Aro: (Nuda)
Jacob: (Běží za Bellou a okamžitě ji zvedá)

New moon - 6. část

14. února 2011 v 19:57 Twilight parody
Jacob: (hladí Bellu po zádech)
Bella: (přitulí se k Jacobovi) "Ehm... a co... svatba?"
Jacob: "Nevím. Něco vymysli." (otočí se a zase spí)
Bella: (znova se přitulí, ale usnout nedokáže, přemýšlí)
Jacob: (začíná se mu zdát o Edwardovi.. globální oteplování)
Bella: (vstane a vyleze na střechu)
Jacob: (vzbudí se a jde hledat Bellu)
Bella: (přemýšlí o svatbě)
Jacob: "Bello!" (hledá ji na záchodě, v koupelně, celém baráku, vyjde na verandu a pak prohledává nejbližší kanál)
Bella: (pořád přemýšlí, jako by zaslechla svoje jméno... vzpomene si na "Edíka")
Jacob: (leze do kanálu)
Bella: (byl to dobrý nápad říct Jacobovi ano?)
Jacob: (vrací se a pak ji vidí na střeše)
Bella: (určitě to byl dobrý nápad! Najednou se ji udělá špatně)
Jacob: (leze za ní na střechu)
Bella: (běží na záchod, zvrací)
Jacob: (leze zpět dolů... na hajzl)
Bella: (dostane chutě.. co takhle... zmrzlina a okurky?)
Jacob: (dostane chutě.. Bella..)
Edward: (chce odejít, ae pořád je svázaný)
Bella: (v tom.. kurva...snad..snad) "Jacobe!" (vyjekne hystericky) "Jedeme do lékárny. HNED!"
AroMarcusCaius: (přesvědčí se že jsou všichni dobře přivázaní a odchází)
Jacob: "Co?!" (přiletí za ní)
Edward: "To jsme dopadli.." (povzdech) "Aro! Kurva!"
Bella: (nechce ho děsit) "No víš... něco potřebuju.. rychle." (prosebný a zoufalý pohled)
AroMarcusCaius: (snídají), Aro: "Minutku."
Jacob: (vezme Bellu na motorku a pfůůůůů!)
Edward: "Já mám hlad! Kurva Aro odvaž mně!"
Aro: (donese mu nějakou holku) "Na."
Bella: (křečovitě se drží Jacoba)
Edward: (natahuje se po ní)
Rosalie: "Kurva! Okamžitě mně pusťte!"
Jacob: "Bello?"
Bella: "J...jo?"
Aro: "Jó momént!"
Rosalie: "Momentuj mnohem méně!"
Jacob: "Mohla bys trochu povolit?"
Bella: "P...promiň." (začne brečet)
Aro: "Ticho! Já jím!"
Rosalie: "Dělej kurva!"
Edward: "Buď nachvíli sticha, jím."
Jacob: (zastaví) "Bello si v pohodě?"
Aro: (zavře dveře ložnice a vrátí se k "jídlu")
Bella: "J..jo...snad. Jen mě prosím co nejrychleji, ale opatrně!, zavez do lékárny." (smutný úsměv)
Jacob: "Jo." (jsou u lékárny)
Edward: "Aro!!!"
Bella: "Počkej tady prosím.." (vejde do lékárny) "Dva těhotenské testy prosím." (zaplatí a zamíří na záchod, udělá si test a... je v tom! Vyjde ven) "Jaku? Musím ti něco říct."
Aro: (neslyší, jde se osprchovat)
Jacob: "Ano Bello?"
Edward: "Jdem tu postel posunout společně ke dveřím. Celé tělo házejte dopředu. Raz.. dva.. tři!" (posunují postel)
Bella: "No víš.. jsem těhotná." (bojí se Jacovy reakce)
Aro: (ve sprše) "Lá, lá, lá."
Jacob: "Co....?" (začne brečet)
Edward: (vyrazí s ostatními dveře)
Bella: "Pochopím jestli to dítě nebudeš chtít. Jen prosím nekřič!!!" (znova se rozbrečí)
Aro: "Lá, lá, lá, lá, lá, lá, lá...!"
Jacob: "Bello.. to je... to je... SKVĚLÉ!"
Rosalie: "Co teď ty chytráku?"
Edward: "Řvěte. ARO! ARO!"
Aro: (vyleze ze sprchy) "E?"
Bella: (usměje se a vrhne se na něho (obejme ho))
Jacob: (nadšeně ji objetí oplatí)
Edward: (s ostatními civí na Ara a doufají, že si té zdi nevšimne..)
Aro: "Opravu té zdi si zaplatíte, byly na ni zlaté fresky."
Bella: (pustí Jacka) "Mohli bychom jet domů?"
Jacob: "Jistě." (bere Bellu domů)
Edward: "Jaké zdi?"
Aro: "Té co jste zbořili! Něco kolem 20 - 30 milionů! Máte?"
Bella: (přijeli domů, zakopne, spadne)
Edward: "Máme, ale nedáme! Zažalujeme vás za držení proti naši vůli! Půjdete k soudu!"
Rosalie: "Ehm... Edwarde..? Oni jsou soud."
Edward: "Kruci."
Jacob: "Teď tě už nepustím." (drží Bellu)
Aro: "Buď dáte, nebo následuje trest."
Bella: (usměje se) "Tak s tím souhlasím."
Edward: (potichu) "Ten už následoval.. v posteli seš nemožnej.."
Jacob: "Ok."
Aro: "To je hezké." (úsměv) "Protože zrovna ty máš co říkat."
Bella: (vejde domu a sedne si na gauč, začne panikařit, dítě, dítě?! vždyť já ani nevím jak se o něho postarat.. a vždyť jsme se s Jackem ještě ani nevzali! ve tváři má divný výraz)
Edward: (úšklebek) "Jestli sis nevšiml byl jsem svázanéj!"
Jacob: (přemýšlí nad dalšími dětmi)
Bella: "Jacobe? Nejsem si jistá jetsli to zvládnu." (rozbrečí se)
Aro: "Jak chceš... když teď budeš ohodnocen aspoň jako "fajn" nemusíte nic platit ale jestli ne? Vaše smůla, souhlasíš?"
Edward: "Ne. Nic ti platit nebudeme pokud nás nerozvážeš!"
Jacob: "Zvládneme to společně."
Aro: "Má nabídka platí.. rozvážu jen tebe."
Bella: (obejme ho) "Půjdu spát." (uražený pohled na schody)
Edward: "Ne ostatní? Tak to si... NASER!"
Jacob: (dovede ji do pokoje)
Aro: "Můžete tak zůstat ještě hodně dlouho.. Edwarde.. ty se můžeš vysvobodit."
Bella: "Díky." (lehne si a okamžitě usne)
Edward: "Co nechápeš na tom, že chceme ven?! Je to tvoje chyba - neměl si nás tak nechávat!"
Jacob: (lehne si k ní)
Aro: "Jak chceš!" (první vezme svázanou Rose, která se nemůže bránit a odnese ji do sklepa, tak sváže a poodnáší i ostatní)

New moon - 5. část

13. února 2011 v 19:34 Twilight parody
Charlie: (zdá se mu o Marihuanně a psovi co ojíždí popelnici)
Bella: (toulá se a toulá)
(..od této chvíle Jacoba zastává PrincesS Nikkol..)
Jacob: (uvidí Bellu) "Ahoj."
Bella: "Ahóój!"
Jacob: "Co děláš?" (pohled na kozy)
Edward: (honí si ho)
Bella: "Nudím se...."
Jacob: "Aha, škoda, díky Edwardovi ho mám křivýho!"
Bella: "Ehm..vážně?" (zvědavý pohled)
Jacob: "Vážně! A víš co kvůli němu ještě prožívám? Zápach pochcaných stěn!" (naštvaný výraz)
Bella: "Tak to abych se na to podívala." (mrknutí)
Jacob: "Tak dělejte jak myslíte, doktorko." (široký úsměv)
Bella: (zatáhne ho za roh, sundá kalhoty a dá se do "práce")
Jacob: (užívá si Belliny doteky)
Bella: (kdyby ho měl takovýho Edward...)
Edward: (pozoruje z okna šoustající ptáky - holuby)
Jacob: (přestane ho bavit kuřba a svleče Bellu)
Bella: (nechá Jacoba ať si s ní dělá co chce)
Jacob: (přitiskne Bellu ke zdi a začne do ní zasouvat)
Edward: (přemýšlí nad sexem s Bellou)
Bella: (i kdyby se Edward vrátil, nechcu ho.. cu jenom Jacoba) "Och...Ach...Ich!"
Jacob: (zasouvá rychleji a doráží silněji a silněji)
Edward: (chce se "zabít")
Bella: "Jacobe? Co kdybychom se přesunuli k tobě a asi tak týden..dva..nebo tři nevylezli?"
Jacob: (přemístí se s Bellou k sobě do pokoje)
(po čtyřech týdnech)
Bella: (vyhází z Jacobova pokoje, podívá se z okna a všimne si motorek) "Jacobe? Co kdybys m tak zítra... nebo pozítří svezl?"
Jacob: "Zítra klidně, pozítří mám něco na práci."
Edward: (přemýšlí nad sexem s tygrem)
Bella: "Dobře... tak zítra,ale teď..." (zatáhne ho zase do pokoje)
Jacob: (s novým elánem zkouší novou polohu)
Edward: (vypudí myšlenky na zvířata a hodlá do postele zatáhnout Madonnu)
Bella: (zajímavá poloha.. asi s Jacobem  strávím celé letní prázdniny)
Jacob: (zkouší další polohy)
Edward: (učí se sexu od Ashley Tisdale a Ozzyho Osbourna)
Bella: (Ano... určitě s ním strávím prázdniny... ne celý rok! Seru na školu! Tohle je mnohem lepší!) "Jacobe, já tě miluju! Ale... vííc!"
Jacob: (přidává na rychlosti a dodává vlkodlačí sílu)
Edward: (ojel 10 lidí za jednu noc)
Bella: (umírá slastí)
Jacob: "Uch...ach... Bello, vezmeš si mně?"
Bella: "ANO!"
Jacob: "Super!"
Edward: (nudí se)
Alice: (má vizi, letí za Edwardem)
Bella: "To je víc než super....to je LEGENDÁRNÍ!"
Jacob: "Ach ano!"
Edward: (vidí Alici)
Alice: "Edwarde Bella si hodlá vzít Jacoba!"
Bella: "To musím napsat na facebook!"
Jacob: "Až jindy!" (přikáže ji)
Edward: "Cože?! NE!" (letí do Itálie)
Bella: "Samozřejmě, že né hned, teď mám na práci něco milionkrát lepšího!" (vezme věci, respektivě "věc" do svých rukou)
Edward: (předstupuje před Volturiovy) "Zvážili jste prosbu a mé definitivní destrukci?"
Aro: "Zničit jen tak tvůj jedinečný dar? Přidej se radši k nám!"
Edward: "Aro rád bych, ale bolí to."
Aro: (sjede ho pohledem) "Bolí co? To?!" (a podívá se na "ono místo")
Edward: (sleduje jeho pohled) "Né to ne! Moje srdce.....KRISTEPANE!"
Aro: "Protože kdyby to bylo "to" dalo by se to lehce napravit." (chlípný pohled) "Ale srdce? Jó teď už dělají takové ty operace... mohli bychom ho nahradit." (úsměv)
Edward: "Když to přestane bolet tak proč ne?" (zamyslí se)
Aro: "Jen si vyber osobu od které chceš srdce a my ti ho zařídíme.. určitě to přestane bolet.. a vážně tě nebolí "to"? italská čtyřka je účinný lék."
Bella: (nechá Jacoba aby zase převzal "vedení")
Edward: "Čí chci? A tam dole to taky bolí..."
Jacob: (kouše Bellu mezi nohy)
Aro: "Ano číkoliv.. skoro.. ale nejdřív napravíme "to" dole." (odvede ho do ložnice)
Bella: (užívá si)
Jane: (je naštvaná, že Caius jí teď nebude k dispozici)
Edward: (nechá se vést Arem)
Aro: (svlékne Edwarda a položí ho na postel) "Jdu se s Marcusem připravit."
Caius: (přivede Jane) "Uděláme z toho pětku."
Jane: (zcela spokojena)
Edward: (uvolní se)
Jacob: (lehne si jako chcíplý pes na postel a začne chrápat)
Alice: (přijede za Bellou)
Bella: (přitulí se k Jacobovi a spokojeně usne)
Aro: (přivazuje Edwarda k posteli)
Marcus: (přinese bič)
Alice: (zbudí Bellu)
Bella: (ukáže ji fakače) "Čtyři týdny a den jsem nespala, takže vysmahni!"
Aro: (přivazuje Jane)
Alice: "Ale Edward se šel kvůli tobě zabít!"
Bella: "Hodně štěstí."
Alice: (naštvaně se na Bellu podívá) "Budeš pikat!" (zmizí)
Bella: "Cože?"
Alice: (vydá se do Itálie za Edwardem)
Aro: (pokyne Marcusovi, zábava začíná)
Alice: (běží za Volturiovýma, rozrazí dveře) "Dost! Nechte ho žít!!"
AroCaius: (nechápavý pohled)
MarcusJane: (nechápavý pohled)
Alice: "Úm..." (pohled na přivazaného Edwarda) "Pardón! Nenechte se rušit.." (vycouvá ze dveří)
Caius: (chytí ji a taky přiváže)
Alice: (civí na Caiuse a začne sebou házet na posteli)
Aro: "Hm... mrštná holčička."
Bella: (probudí se, má hlad)
Carlisle: (vydá se se zbytkem rodiny do Itálie hledat "Edíka a Allié")
Rosalie: (vtrhne do ložnice) "Edwarde! Zachráníme tě!"
AroCaiusMarcus: (pochytají zbytek Cullenů a přivážou je k posteli)
Rosalie: (stihne kopnout Caiuse mezi nohy)
Jacob: (honí si ho)
Bella: "Nechceš pomoct?" (kouří ho Jacobovi)
Aro: (chytí i Rose a přiváže ji)
Rosalie: (cestou stihne ještě kopnout mezi nohy i Ara)
AroMarcus: (dokonale svážou Rose tak, že se nemůže hýbat)
(A tak začaly velmi dlouhé, dlouhé ORGIE. Trvaly zhruba 2.týdny (Bella a Jacob je prospali))

Volný Dess 00.2

10. února 2011 v 19:09 Grafika
Trochu sem se nudila tak sem dělala layouty na blog.... Kdo by ho chtěl písněte si do komentářů ;)
(P.S.: popisky do menu udělám potom podle vašeho zadání :)) 


mdg2

Pro větší náhled : Click

Volný Dess 00.1

10. února 2011 v 18:09 | Kejtíí |  Grafika
Trochu sem se nudila tak sem dělala layouty na blog.... Kdo by ho chtěl písněte si do komentářů ;)
(P.S.: popisky do menu udělám potom podle vašeho zadání :)) 


j,gf

Pro větší náhled (Promiňte kvalitu) : Click

New moon - 4. část

10. února 2011 v 11:20 Twilight parody
Edward: (zaběhne tu zprávu oznámit Belle)
Bella: (znova usne)
Edward: (probudí Bellu)
Bella: "Kurva! To m nenecháš ani vyspat?!"
Edward: "Musíme si promluvit. Obleč se."
Bella: "To deme ven?"
Edward: "Jo!"
Bella: "Tak počkej." (obleče se)
Edward: "Jdeme." (vezme Bellu do nedalekého lesa)
Bella: "Tak co máš na srdci?"
Edward: "Navždy sbohem."
Bella: "Co?!?"
Edward: "Šoustáj s jinýma! Jsi bouchlá do mojí rodiny a Jasper tě chce zabít! Ale ne! Ty musíš tohle brát jako slast!"
Bella: "Já se změním."
Edward: "Ale moje rodina ne... sbohem." (zmizí)
Bella: "Kurva.... hajzl jeden! Jak se mám doprdele dostat domů!"
Edward: (vrátí se domů aby si vzal věci a odešel jiným směrem než jeho rodina)
Bella: (ztratila se v lese)
Charlie: (Bella se nevrací domů, rozhodne se ji hledat a zavolá na pomoc Jacoba s partou)
Bella: (došla do nějakého jiného města)
Charlie: (stále ji hledá)
Edward: (v ubytování co si našel si dává kýbl krvavé zmrzliny)
Bella: (došla do dalšího lesa)
Charlie: (pročesal se synkama celý les, ale nenašel ji, hledá dál)
Bella: (vysrala se na to vrátila se a zaklepala na nějaké dveře)
Charlie: (hledá v dalším městě)
Bella: (otevře nějaký chlap.. fakt hezu) "Ehm.. já..."
Charlie: (hledá v nějakém neznámém lese)
Chlap: "Přeješ si?" (pohled na kozy)
Bella: "No....Ehm... Já se stratila..."
Chlap: "A kde máš tatínka? Pojď dál děvče, znáš číslo? Zavoláme mu."
Bella: "Já nejsme dítě, jsem už 11 let sexuálně dospěla!"
Chlap: "Tatínek má jistě strach.."
Bella: "Hm.." (následuje chlapa)
Chlap: "Tak... znáš to číslo?" (bere mobil)
Bella: "Ne."
Chlap: "Tak zavoláme na policii... kolik, že ti je? 11?"
Bella: "Ne 18!" (roztrhne si tričko o hřebík, vrhne rozzuřený pohled na chlapa)
Chlap: "Ale nejdřív ti asi seženu tričko... počkej." (odloží telefon a přinese chlapské propocené tričko)
Bella: "Tak tohle si na sebe nevemu!" (zděšení)
Chlap: "Kurva, ale to nové mi vrátíš! Rozbila se nám pračka!" (dojde pro čisté, nové tričko)
Bella: (sedne si)
Chlap: (donese ji tričko a zavolá na policii) "Dobrý den..." (nahlásí zmizení a ozve se otec Belly, že si pro ni dojede)
Charlie: (jde za Bellou)
Bella: (Bóže... ten chlap je snad gay ne?)
Chlap: "Tak teď udělám dva kafe - dáš si taky?"
Bella: "Ano, PANE."
Chlap: "Dobře holčičko." (jde udělat kafe a jedno ji dá)
Bella: (přemýšlí o Edovi)
Chlap: (někdo zvoní) "Jdu otevřít."
Bella: "Co jiného."
Charlie: (vtrhne do domu a zulíbá Bellu) "Měl jsem o tebe takový strach!"
Chlap: "Tak teď už je vše v pořádku, nashle!"
Bella: "Já o sebe taky."
Chlap: (vystrká je ze dveří)
Charlie: (odveze Bellu domů)
Bella: (přemýšlí co bude dělat)
Charlie: (zastaví u domu) "Co se stalo?"
Bella: (probere se) "Co myslíš?!"
Charlie: "Co si proboha dělala v lese?!"
Bella: "Hm... echm... níc?"
Charlie: "A kde je ten Cullen?!"
Bella: "CO JÁ VÍM KUA!?!?!" (začne řvát)
Charlie: "NEZVYŠUJ NA MNĚ HLAS! Máš domácí vězení!" (dovede ji do pokoje a zamkne)
Bella: (odemkne si náhradním klíčem a de vyžrat ledničku)
Charlie: (Jde spát)
Bella: (de se toulat po městě)

New moon - 3. část

10. února 2011 v 11:10 Twilight parody
Bella: (přemýšlí co bude dělat) "Už vím zavolám Jacobovi!" (volá)
Jacob: "Ahoj."
Bella: "Přijeď."
Jacob: "O.k." (jde k Belli)
Edward: "Alice myslím, že ta oslava není tak dobrý nápad."
Alice: "Ale neblázni!"
Bella: (čeká, pořád čeká...)
Jacob: (zvoní u dveří)
Bella (otevře a vrhnou se na to rovnou v obýváku)
Edward: "Jak myslíš Alice, zítra tady Bellu přivedu." (povzdech a míří k Belli do pokoje (oknem), čeká na ni)
Bella: (užívá si, konečně někdo kdo to umí)
Jacob: (cítí upíra)
Edward: (ví, že je Jacob uvnitř a užívá si s Bellou, ale kašle na něj, čeká...)
Bella: (uplynuly tři hodiny.. pořád se ji to líbí stejně jako předtím)
Edward: (čeká až se Bella unaví...)
Bella: (šest hodin a pokračuje se)
Edward: (čeká)
Bella: (dalších šest hodin, pokračujou v kuchyni)
Edward: (čas aby se Bella připravila na oslavu.. zajde do kuchyně, odtrhne Jacoba od Belly, uřízne mu penis a ten spálí - Jacob letí oknem (otevřeným)) "Je čas aby ses připravila na oslavu."
Bella: "Tééď? Zrovna jsme byli v nejlepším!"
Edward: "To Alici ani mně nějak NEZAJÍMÁ." (chladný pohled)
Bella: "Nó... Tak počkej.... někde du do koupelky."
Edward: "Hm... co kdybych počkal v té koupelně.."
Bella: "Nemůžeme přece přijít pozdě." (mrknutí)
Edward: "To tedy nemůžeme, tak si pospěš."
Bella: (sprcha, namalovat se) "Můžeme."
Edward: (vzal Bellu k nim domů)
Alice: "Bello! Já věděla, že dorazíš!" (úsměv)
Bella: "Tak ať už to máme za sebou... Ahoj všichni."
Alice: "Pojď si rozbalit dárky!"
Bella: (rozbaluje) "Au.. kurva papír."
Edward: "Carlisle!"
Bella: (krvácí)
Jasper: "Hm... krev.." (slimty, slimty)
Edward: "Jaspere!" (chytne Jaspera)
Jasper: "No có.. já aspoň slimtám nad krví, Emmett se neovládá nad kozama!"
Emmett: (šmátly, šmátly po kozách)
Bella: "Emmette.." (tohle je fajn)
Edward: "Jen si zkus!" (zamračil se)
Rosalie: "Emmette!"
Bella: (krvácí ještě víc)
Jasper: (už se neudrží chce Bellu vysát)
Edward: (odvede Bellu pryč)
Bella: "Co jé?" (nudí se)
Edward: (zastaví před Belliným domem) "Jasper tě chtěl zabít."
Bella: "Aha." (zvědavý pohled)
Edward: "Tak ahoj.. budu muset jít Jaspera sklidnit." (zmizí)
Bella: (přemýšlí co teď bude dělat...)
Edward: (uklidňuje Jaspera)
Bella: (hledá Charlieho)
Charlie: (vidí Bellu)
Bella: "Ahoj... tati."
Charlie: "Ahoj Bello, jak se má vagína?"
Bella: "Nudí se..?
Charlie: "Tak ji zabavíme.. co říkáš?"
Bella: "Myslím, že chce zůstat v původním stavu."
Charlie: "Aha... škoda... co budeme dělat?"
Bella: "Já se du umýt."
Charlie: "Počkám na tebe."
Bella: "Potom půjdu spát."
Charlie: "Tak už jdi!"
Bella: "Dyť už du!"
Bella: (sprchuje se, jde spát)
Bella: (spí)
Charlie: (usnul s pivem v ruce)
Edward: (přemýšlí o vztahu s Bellou)
Bella: (zdá se ji o Edwardovi)
Edward: (rozhodl se)
Bella: (zdá se ji, že je Edward mrtvý a ona mu chodí k hrobečku)
Edward: (balí si s celou rodinou věci)
Bella: (sní)
Edward: (dobalil)
Bella: (probudí se)

New moon - 2. část

10. února 2011 v 10:58 Twilight parody
Charlie: (vrátí se domů z práce) "Bello?"
Bella: "Ano... Tati?"
Charlie: "Co kdybys navštívila Jacoba? Je to tvůj kamarád.."
Bella: "A co kdyby navštívil on mě? Je to moc daleko a mě bolí nohy!"
Charlie: "Tak mu zavolej." (odešel do své pracovny)
Bella: (volá Jacobovi)
Jacob: (zvedne to) "Ahoj Bells."
Bella: "Ahoj Jacobe, nechtěl bys přijít?"
Jacob: "Jasně za 5 minut jsem tam."
Bella: (čeká na Jacoba)
Edward: (rozhodl se jít Belle oznámit tu "dobrou" zprávu)
Jacob: (zvoní u Bells)
Bella: (otvírá)
Jacob, Bella: (letí do pokoje dělat onu věc)
Edward: (uvidí Jacoba v pokoji, naštve se a vyhodí ho ven oknem)
Bella: (smutný pohled za Jacobem)
Edward: (smích) "Bello Alice pro tebe chce udělat nějakou blbou oslavu."
Bella: "Ale já nechcu!" (naštvaný pohled)
Edward: "To Alici zřejmě nezajímá." (povzdech)
Bella: "Ale mě jo!"
Edward: "Hm.. to říkej jí."
Bella: "OK!"
Edward: "Chceš jít za ní teď?"
Bella: "Jasně, že jo!"
Edward: "Ok."(vzal Bellu k nim domů)
Bella: (čeká na Alici)
Edward: "Alice!"
Alice: (příjde dolů)
Bella: "Ahoj.. Alice!"
Alice: "Ach Bello! Ahoj!"
Bella: "Potřebuji si s tebou promluvit!"
Alice: "Ano, jistě." (úsměv) "Zmizte!" (přikáže rodině a všichni odejdou)
Bella: "Nějak ses prý rozhodla, že mi uděláš oslavu!"
Alice: "Divíš se? Budeš mít narozeniny! To se musí oslavit..!" (smích)
Bella: "Já NESNÁŠÍM oslavy!"
Alice: "Tuhle si zamiluješ!" (smích)
Bella: "To těžko... Udělej si oslavy! Ale já tam nebudu!"
Alice: "Ale no ták Bello! Bez tebe by ta oslava nemohla být! Jasper, Emmett, Rose, Edward, Esmé Carlisle i já už vybíráme dárky!" (vyčítavý pohled)
Bella: "Hm... prostě se mnou nepočítej oslavy nejsou nic dobrého...!" (odchází)
Alice: (zastaví ji) "Ale já s tebou tak i tak počítám!" (Smích) "Uvidíme se zítra pá!" (zamává ji) "Edwarde! Bella chce už domů, vyspat se na oslavu!"
Edward: "Jsi neuvěřitelná Alice!" (chytil Bellu a odnesl ji domů)
Bella: "Nesnáším Alici! Nesnáším oslavy!"
Edward: (smích) "Já říkal, že to nebude tak jednoduché."
Bella: "Tak prostě nepříjdu! Já oslavy prostě nesnáším vždycky se stane něco blbého!"
Edward: "Musíš tam jít... nikdo z nás nechce poslouchat Aliciny výbreky..!"
Bella: "Stačí když tam budu 5 minut?!"
Edward: "Věř v to, že to se nestane.. jednou vejdeš a..." (Smích)
Bella: "Hm.. jako s tebou že? Jednou spolu zašukáme a pak už to je nuda do smrti co?"
Edward: "O tom jsem nemluvil... zkrátka pro tebe chce Alice udělat oslavu.. miluje oslavy."
Bella: "Hm.. jak chce." (odchází k sobě do pokoje)
Edward: "Alice vždycky vyhraje." (povzdech a odchází domů)

New moon- 1. část

6. února 2011 v 19:50 Twilight parody
Edward: (zasouval do Belly)
Bella: (přemýšlela... jo Edward se lepší.. ale i tak.. pořád je to nuda)
Edward: (přemýšlí co udělat s tím otravným vlkodlakem)
Bella: (nudí se.. čeká kdy to Edwarda KONEČNĚ přestane bavit.. přemýšlí, že si veme časák)
Edward: (přestane)
Bella: (Halelujah.. udivený pohled na Edwarda.. Obvykle to trvá dýl)
Edward: "Musím něco zařídit." (vstane a odejde z jejího domu)
Bella: (moc si neužila. Veme si knihu a čte)
Edward: (vydá se na hranice za Jacobem)
Bella: (usne a zdá se ji o Jacobovi)
Edward: (uvidí Jacoba) "Už nic nezkoušej!"
Jacob: "Cože?"
Bella: (mění se ji sen zdá se ji o Jamesovi)
Edward: "Zkrátka NIKDY na ni už nesáhni!"
Jacob: "Zatím sem to neudělal tak se neplaš teploušku."
Edward: "Zkusíš a..." (otočil se a jde domů)
Jacob: "A...a... To určitě." (smích)
Bella: (Probudí se)
Edward: (úšklebek) "Uvidíš černoušku.."
Jacob: "Uvidím? Nemám co vidět."
Bella: (přemýšlí co dělá Edward)
Edward: (potichu pro sebe "Protože jsi slepý jako ta stará.." úšklebek)
Alice: (evakue rodinu) "Bella bude mít narozeniny!!"
Carlisle: "No.. jo ale to my nezměníme tak proč o tom mluvíš?"
Bella: (de něco sníst)
Jacob: (jde k Edwardovi... ale ....) "KOČKA!"
Edward: "Co se děje?" (uvidí rozjásanou Alici)
Alice: "Bella bude mít narozeniny - musíme udělat mega oslavu!"
Emmett: "A jak to chceš udělat? A další otázka... Co ji chceš kurva koupit? Plus..pamatuješ si na staré incidenty?"
Carlisle: "Emmett má pravdu Alice!"
Alice: "Ale no ták! Naposledy - PROSÍM!"
Edward: "A co ji chceš koupit?"
Emmett: "To by mě taky zajímalo."
Alice: "Tak se ji zeptáme co si přeje! Je to tak snadné!" (smích)
Emmett: "A ona ti řekne že ji nemáme nic kupovat, že je to zbytečné a že si to nezaslouží.. A co pak?"
Alice: "Pak ji koupíme 50 dárků a uvidíme co z toho se ji bude líbit!" (smích)
Emmett: "Mno jak chceš ale co když trefíme blbé datum a ona už bude něco mít?"
Alice: "Půjde!" (zuřivý výraz a pak změna na hihňání)
Edward: "Hlavně ji nic neudělej!" (vražedný pohled)
Alice: "Neboj, měla jsem vizi.. půjde.. sice nerada, ale půjde díky Jasperovi..." (opět vražedný výraz.. představuje si jak Bella umírá)
Emmett: "Hm.. Jak chceš?"
Jasper: "Hm.. A co když nebudu chtít já?"
Alice: "Budeš chtít..." (choutky)
Jasper: "A co když ne?" (myslí na tu kozatku co dneska ojel)
Alice: "Jaspere.." (milý úsměv, otočí se a proklíná všechno)
Jasper: "Hm.." (otočí se a jde do ložnice)
Carlisle: "Edward.. Co si o tom myslíš?"
Edward: "Bude to těžké.." (otočí se a zamíří do pokoje)
Carlisle: "Já vím... já vím.. " (odejde do ložnice)

Smrt

5. února 2011 v 17:27
alg
Smrt... Někoho láká a někoho děsí...

Někteří lidé by o smrti dokázali debatovat hodiny. Možná... i dny. Ale vždy tu budou dvě základní otázky.

Jaké to je umírat?
Myslím že nikdo na tuto otázku nedokáže odpovědět. Ale domněnky tady sou. Někdo říká že když umíráte přeběhne vám před očima celý váš život. Někdo zase že uvidíte bílou holubici nebo světlo. A někteří jen že se vám prostě jen setmí před očima... Kdo ví?

Holubice


Co se stane po smrti? 
Po smrti se může stát mnoho věcí. Co takhle posmrtný život? Nebe a Peklo? Nebo se nestane vůbec nic? Ale kdyby se nestalo vůbec nic, jak by mohli existovat duchové a pod. ?

Duch
Myslím že těmito otázkami se lidé budou zabývat hodně dlouho. Ale kdo ví? Možná jednou najdou odpověď....

Články na téma ...

5. února 2011 v 17:07
Smrt

Píšu

5. února 2011 v 17:04
Píšu


Články na téma


Blog

5. února 2011 v 16:20
Blog


Novinky
Rubriky