Scene styl

11. dubna 2010 v 14:16 | Katucha |  Scene

Nejprve bych vám chtěla vysvětlit, co to vůbec znamenáSceneScenescene kids jsou narozdíl od emařů veselí a sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kingsScene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů.
(mnoho lidí to neví, čtěte "sín") se v mnohém podobá emu, ale přesto je dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním!

Mezi scene kids, a to je jedna z věcí společná s emem (předně však vycházející z hudební scény), je velmi rozšířené vegetariánství, a také náklonnost k SxE, což ve skratce znamená "nepij, nekuř, nefetuj a neměň pořád partnery".Scene kids můžete mimojiné poznat také podle slovníku, ale k tomuhle já se moc nepřikláním. Všude čtu, jak scene lidi poznáte podle slov "woow" "rawrrr" a "bang bang", ale kdyby to všichni hned používali, tak nevím jestli je to moc originální. A o originalitě je scene především, to si radši vymyslete slova vlastní :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama